Wygodne krzesełko firmy Caretero

Zobacz nasze produkty na

Regulamin Sklepu Hania i Jaś Kraina Dziecka

 

Warunki ogólne:

 

Operatorem sklepu internetowego www.haniaijas.com.pl jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Hania i Jaś” Kraina Dziecka Anna Brzeska z siedzibą w Łodzi 91-180, ul. Flamandzka 26, wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Łodzi w dniu 07/04/2011 roku pod numerem 84485,

numer NIP 7291221168, numer Regon 472236100

 

Niniejszy Regulamin określa warunki i zasady zakupów w sklepie internetowym www.haniaijas.com.pl

Korzystanie z serwisu sklepu www.haniaijas.com.pl oznacza akceptację jego regulaminu.

Wszystkie ceny podane w serwisie są cenami brutto, tj. zawierają podatek VAT i są wyrażone w złotych polskich.

Podane w serwisie ceny towarów nie obejmują kosztów przesyłki. 

Część towarów, znajdujących się w ofercie sklepu jest fabrycznie nowa i pochodzi bezpośrednio od polskich i zagranicznych producentów. Pozostała część towarów w kategorii sklep-komis to towary używane.  Produkty z zakładki rękodzieło to nasze wyroby, które zostały wykonane w całości lub w części ręcznie w firmie Hania i Jaś.

 

Składanie zamówienia:

 

Zamówienia na towary, oferowane w sklepie internetowym www.haniajas.com.pl przyjmowane są za pośrednictwem formularza koszyka zakupów na stronie internetowej.

Zamówienia - poprzez formularz internetowy - można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok.

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje, na podane w czasie rejestracji konto e-mail informacje dotyczące szczegółów zamówienia i wysyłki towarów.

Podstawą realizacji zamówienia jest kompletne wypełnienie formularza oraz potwierdzenie zamówienia. 

 

Realizacja zamówienia:

Wysyłka towaru następuje niezwłocznie po otrzymaniu przez Sklep informacji o dokonaniu płatności za towar (uznanie rachunku bankowego Sklepu lub otrzymanie z serwisu płatniczego informacji o dokonanej płatności) oraz skompletowaniu zamówienia. 

W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem wysyłka towaru następuje niezwłocznie po skompletowaniu zamówienia. 

W przypadku zamówienia o wartości powyżej PLN 1900,00 (jeden tysiąc dziewięćset złotych), opłaconego z góry, z miejscem dostawy na terytorium Polski oraz formą dostawy za pośrednictwem kuriera DPD,

K-ex, koszty doręczenia pokrywa Sklep Hania i Jaś.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane w formularzu zakupu są niepełne, błędne lub wzbudzają wątpliwości, co do ich prawdziwości.

Klient może wycofać złożone zamówienie poprzez wysłanie na adres haniaijas.kraiandziecka@gmail.com emaila z tematem „Anulowanie zamówienia”. Anulowanie zamówienia jest możliwe wyłącznie w przypadku, gdy w chwili otrzymania e-maila towar nie został wysłany do Klienta.

W każdym przypadku, gdy Sklep Internetowy Hania i Jaś Kraina Dziecka nie realizuje zamówienia, a otrzymał płatność, związaną z takim zamówieniem, zobowiązany jest do zwrotu tej płatności w terminie 7 dni roboczych od powzięcia decyzji o niezrealizowaniu zamówienia.

Klient jest informowany o wysyłce zamówienia emailem, wysłanym przez Sklep w dniu wysyłki.

Do każdej wysyłki dołączamy paragon fiskalny lub, na życzenie Klienta, fakturę VAT na nowe produkty, na produkty komisowe fakturę VAT MARŻA.


Sklep www.haniaijas.com.pl dołoży wszelkich starań aby zamówienia zostały zrealizowane w jak najkrótszym terminie.

 

Sklep www.haniaijas.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne powstałe w czasie przewozu. 

 

Sklep www.haniaijas.com.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską.

 

Wysyłka towaru - koszt przesyłki: 

 

Wysyłka towaru następuje niezwłocznie po skompletowaniu zamówienia.

Współpracujemy z Poczta Polską i firmą kurierską Siódemka.

Koszty przesyłek są obliczane na podstawie wagi. Każdy produkt ma określoną wagę z opakowaniem.

Klient przy składaniu zamówienia ma opcje wyboru przesyłki czy jest chce wysyłkę Pocztą Polską:


- paczka ekonomiczna - czas dostawy od 3-4 dni roboczych 
- paczka priorytetowa - czas dostawy od 1-2 dni roboczych

- paczka pobraniowa ekonomiczna - czas dostawy od 3-4 dni roboczych

- paczka pobraniowa priorytetowa - czas dostawy od 1-2 dni roboczych

 

lub opcja wysyłki kurierem:

- paczka - przelew na konto – czas dostawy 1-2 dni roboczych,

- paczka za pobraniem - czas dostawy od 2-3 dni roboczych. 

 

Paczki kurierskie można monitorować na stronie www.dpd.com, www.patronservice.pl, www.k-ex.pl wpisując numer listu przewozowego.

Wybór opcji wysyłki zaznaczamy kropka przy składaniu zamówienia.

Towary duże gabarytowo są opakowane w dwie paczki i jest to zaznaczone w opisie produktu. Dotyczy to zazwyczaj zestawu trio składającego się z wózka, gondoli i fotelika.


Paczki za pobraniem są wysyłane do kwoty 150 zł - łącznie z kosztami transportu, wyższe kwoty zamówienia wysyłamy przy opcji wpłata na konto lub płatność kartą. lub za pomocą Pay Pal,

 

W przypadku wysyłek za pobraniem, jeśli kilent się rozmyśli co do odbioru paczki w momencie gdy paczka jest już w drodze do klienta lub została wysłana przez Sklep Hania i Jaś - klient zostanie obciążony kosztami transportu w dwie stron - za wysyłkę towaru do klienta i zwrot paczki do sklepu Hania i Jaś.

 

 Dlatego też bardzo proszę o rozważne zamawianie i poważnie traktowanie mojej pracy. Jeśli nie zamierzasz odebrać paczki to nie składaj zamówienia.

 

Jeśli coś jest niejasne dla klienta można zadzwonić i dopytać telefonicznie

791 002 875 w godzinach 10.00 – 18.00

 Formy płatności:

 

- płatność przelewem bankowym

PHP Hania i Jaś Kraina Dziecka Anna Brzeska ul. Flamandzka 26 Łódź

91-180,

 

Mbank

numer konta 84 1140 2004 0000 3502 7688 3942 


- płatność Pay Pal,

 

- płatność za pobraniem - płatność taką wysyłamy do kwoty 150 zł - są to zazwyczaj małe akcesoria, towary większe gabarytowo i na większe kwoty wysyłamy tylko przy płatności przelewem bankowym,

 

- istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym w siedzibie firmy

ul. Flamandzka 26 Łódź 91-180,tel: 791 002 875

 

Zwroty, wymiana, reklamacje:

 

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę, wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient ma prawo odstąpić od umowy i zrezygnować z zakupionego towaru, bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni.

Przy odstąpieniu od umowy zwrot jest możliwy tylko w przypadku, gdy produkt nie był używany i nie nosi śladów używania, ani też nie został w żaden sposób zniszczony.

Towar powinien zostać odesłany przez Kupującego w takim stanie, w jakim został zakupiony, z oryginalnym opakowaniem, wraz z oryginałem dowodu zakupu. Klient wysyła zwracany towar na własny koszt.

Sklep gwarantuje zwrot należnej kwoty w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej, przelewem na konto, wskazane przez Kupującego.

Nie przyjmujemy paczek pobraniowych.

Część towarów dostępnych w sklepie internetowym „Hania i Jaś”  są towarami fabrycznie nowymi i sprawnymi oprócz towarów wystawianych w kategorii sklep-komis ( towary używane).

Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta.

W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 3 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku wyczerpania zapasów, sklep gwarantuje zamianę na inne produkty.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient zauważy w nim wady techniczne lub inne niesprawności towar w ramach reklamacji należy odesłać wraz z paragonem bądź fakturą zakupu oraz kartą gwarancyjną na adres: PHP Hania i Jaś Kraina Dziecka  Anna Brzeska, ul. Flamandzka 26, 91-180 Łódź.

 

Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej do 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy jeśli naprawa nie będzie możliwa. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.

W przypadku uszkodzenia urządzenia w trakcie eksploatacji w okresie gwarancyjnym prosimy o kontakt telefoniczny, przed wysyłką towaru w ramach naprawy gwarancyjnej.

 

 Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy. 

 

Rozmiarówka butów Memo:

 

 Aby dobrze dobrać rozmiar obuwia MEMO dla dziecka należy postępowac zgodnie z czynnościami:

 

1. Postaw stopy dziecka na kartce papieru, w taki sposób by dziecko równomiernie obciążało obie stopy.

2. Obrysuj stopę dziecka za pomocą ołówka , trzymając go pod kątem prostym do podstawy/kartki.

3. Zmierz długość obrysu.

4. Dobierz odpowiedni rozmiar, uwzględniający dopuszczalny zapas w obuwiu maksymalnie do 1cm więcej niż obrys stopy.

5. Spójrz na załączoną tabelkę z długością w cm poszczególnych rozmiarów obuwia i dopasuj rozmiar np. długość obrysu stopy to 12,5cm zatem odpowiednim rozmiarem buta dla dziecka jest rozmiar nr20, którego długość w centymetrach to 13,3.Długość rozmiaru w cm

12,7

13,3

14,0

14,7

15,3

16,0

16,7

17,3

18,0

18,7

19,3

20,0

20,7

21,3

22,0

22,7

23,3

24,0

24,7

25,3

26,0

26,7

rozmiar

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

 

 

Życzymy udanych zakupów i zapraszamy serdecznie do współpracy.