Wygodne krzesełko firmy Caretero

Zobacz nasze produkty na

 Witamy serdecznie wszystkich klientów

w Sklepie Hania i Jaś Sklep Hania i Jaś Kraina dziecka powstał z myślą o dzieciach tych małych i tych starszych.

Nasza oferta obejmuje asortyment dziecięcy bez czego nasze maluchy nie mogą się obejść od pierwszych dni życia.

Wierzymy, że asortyment naszego sklepu zadowoli zarówno rodziców, jak i Państwa maluchy.

 

 

PRODUKCJA KOCYKÓW I POŚCIELI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY


Podstawowym profilem naszej działalności jest produkcja pościeli i kocyków dla dzieci, poduszek, motylków, wkładek (dla niemowląt jak również tych starszych dzieci - koce młodzieżowe, kapy na łóżko z polaru i bawełny, rożki, prześcieradła).

W ofercie handlowej są również pieluchy tetrowe i pieluchy flanelowe.


Kocyki są ręcznie obrabiane szydełkiem - jest to ręcznie wykonywana praca w mojej pracowni. Serie są krótkie zaledwie kilka kocyków we wzorze.


Produkowane  są w trzech wymiarach z dzianiny polskiego producenta z certyfikatem " Bezpieczne dla dziecka", jak również firma śięga po polar minky od producentów zagranicznych:

 

- 80 x 95 cm do fotelika samochodowego,

- 110 x 95 cm do łóżeczka, wózka na spacer,

- 140 x 185 cm  dla starszych dzieci na łóżko do sypialniKocyki mogą być z haftem imienia Twojego dziecka a już nie długo ze znakiem zodiaku z poda jakiego jest Twoje dziecko na specjalne zamówienie.

Idealne na prezent z okazji narodzin, chrztu, gwiazdki czy imienin.

 

 

KOMIS SPRZĘTÓW UŻYWANYCH DLA DZIECI:


Sama jestem mamą dwójki dzieci i jeśli chodzi o komis przyjmuję tylko taki asortyment w dobrym stanie technicznym jaki bym sama wybrała dla swoich pociech.

Każdy przedmiot komisowy jest szczegółowo opisywany na mojej stronie, zdjęcia na stronie robię samodzielnie i zamieszczam je w takiej ilości aby można było swobodnie zobaczyć stan przedmiotu.


Przymujemy w komis wózki, foteliki, kojce, łóżeczka do spania, chodziki, karuzele, maty edukacyjne, zabawki, rowerki - wszystko to czego poszukują nasi klienci.

Przedmioty wstawiane do komisu muszą być czyste, w dobrym stanie technicznym. Jeśli jest coś uszkodzone w wózku do którego posiadamy części chętnie naprawimy wózek przed sprzedażą.

 

SERWIS WÓZKÓW DZIECIĘCYCH:

 

Obsługa klienta - kontakt z naszym sklepem-komisem , obsługa serwisu wózków - części, podzespoły, wymiana dętek w wózku.


Anna Brzeska tel. 791 002 875 lub 793 788 437

 

Odbiór osobisty dętek, opon jest również możliwy przy ul. Arabskiej 23 - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym - tel: 695 265 378.

 


Dane firmy:


Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne

Hania i Jaś Kraina Dziecka Anna Brzeska

 

ul. Flamandzka 26, Łódź 91-180


tel: 791 002 875


e-mail: haniaijas.krainadziecka@gmail.com

 

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE